Nazywam się Justyna Wiśniewska
i jestem właścicielką
Butikowego Biura podróży lemon&lime.

Od 20 lat pracuję w branży turystycznej, a od 2009 roku prowadzę swoje biuro podróży.
Do tej pory zorganizowałam ponad 450 różnego rodzaju wycieczek, wyjazdów, wypraw podróżniczych.
Zaufało mi już przeszło 8000 klientów.
Osobiście uczestniczyłam w 90% wszystkich wyjazdów organizowanych przez moje biuro.

Zanim zdecydowałam, że wykorzystam moją wiedzę i doświadczenie, by pomagać rozwijać się markom turystycznym, pracowałam niemal w każdym zawodzie związanym z branżą turystyczną i rynek usług turystycznych znam od podszewki. Byłam wychowawcą i kierownikiem na koloniach i obozach, a obecnie nadal pilotuję wycieczki krajowe i zagraniczne. Osobiście oprowadzam też grupy po Wielkiej Brytanii oraz na Gozo.

Współpracuję z hotelami, gospodarstwami agroturystycznymi, przewodnikami, pilotami wycieczek, firmami przewozowymi.
Osobiście kontaktuję się z właścicielami obiektów turystycznych, prowadzę rozmowy dotyczące współpracy i rezerwacji biletów, i stale rozszerzam bazę atrakcji.

Dbam o każdy szczegół mojego wyjazdu i przykładam ogromną wagę, by oferty, które kieruję do klientów były na najwyższym poziomie.

Oferty wycieczek i wyjazdów są moimi autorskimi projektami lub powstają na zamówienie zgodnie z moimi wytycznymi.

Znam świetnie potrzeby i oczekiwania swoich klientów i potrafię dostosować program nawet do tych najbardziej wymagających.
Uwielbiam gotować i często się zdarza, że na kameralnych wyjazdach sama przygotowuję lokalne potrawy
moim uczestnikom.
Promocją mojego biura turystycznego zajmuję się sama od początku jego powstania: prowadzę stronę internetową, profile w mediach społecznościowych, organizuję spotkania podróżnicze i kulinarne (stacjonarnie i on-line) – wszystko przy minimalnych kosztach.

Obecnie organizuję coraz więcej wyjazdów, a moje oferty sprzedają się bardzo szybko, czasami nawet w przeciągu kilku godzin.  

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi właścicielami biur podróży. Pomagam przewodnikom i pilotom w polepszeniu jakości ich pracy.

Mam mnóstwo pomysłów na turystyczną działalność. Moim źródłem inspiracji są podróże, obserwacja innych osób i kultur, rozmowy
z klientami. Jestem bacznym obserwatorem życia.

Współpracuję z wieloma kontrahentami. Bardzo często w ramach mojej oferty korzystam z usług innych biur podróży, obiektów hotelowych, przewodników i pilotów wycieczek.

Do każdego klienta, niezależnie od tego, czy korzysta z usług mojego biura podróży, czy jest moim klientem biznesowym, podchodzę indywidualnie i z szacunkiem do wyznawanych przez niego wartości i przekonań.

Chciałabym podzielić się z Tobą moją wiedzą, zarazić Cię entuzjazmem i radością czerpaną z pracy w turystyce.

 

Zobacz jak może wyglądać
nasza współpraca

Sprawdź co możemy zrobić, żeby Twoja firma rozwinęła skrzydła!

WSPÓŁPRACA