Prowadząc swoją działalność turystyczną nie musisz być specjalistą od wszystkiego. Jeśli czujesz się zagubiony w świecie promocji i marketingu w branży turystycznej, napisz do mnie.

Pomogę Ci:

  • Opracować strategię marketingową dla Twojej usługi turystycznej – wspólnie zastanowimy się, jak przygotować strategię idealną dla Twojej usługi. Porozmawiamy o Twoich celach, a następnie ułożymy najlepszy plan działań marketingowych, w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.
  • Wypromować konkretny produkt lub usługę – wskażesz konkretny produkt lub usługę, który chcesz promować. Zastanowię się, jakie są najlepsze ścieżki ich sprzedaży. Stworzymy konkretny plan marketingowy.
  • Przygotować spotkania na żywo i wystąpienia publiczne – nauczę Cię, jak prowadzić spotkania na żywo w mediach społecznościowych i pomogę Ci przygotować się do wystąpień publicznych. Pokażę Ci, że takie działania przynoszą wiele korzyści dla Twojego turystycznego biznesu, a przy okazji mogą być świetną zabawą.
  • Wdrożyć e-mail marketing – pokażę Ci, jak stworzyć newsletter, jak zwiększyć liczbę mailingową i jak pisać dobre wiadomości. Przeanalizujemy Twój newsletter i zobaczymy, czy jest tam coś, co możemy poprawić.
  • Sprawnie poruszać się w mediach społecznościowych  – pomogę rozwinąć Twój profil na Facebooku, Instagramie, Linkedinie (a jeśli go nie posiadasz, pomogę Ci go założyć), sprawdzę jakich zmian możesz dokonać, żeby zdobywać coraz więcej zaufanych klientów.
  •  Przeprowadzić audyt Twojej firmy pod kątem działań marketingowych – mogę przeprowadzić kompleksową analizę Twojej marki i przyjrzeć się działaniom marketingowym, jakie prowadzisz. Poszukam najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci w realizacji założonych celów marketingowych.
  • Zdobyć wiedzę w zakresie profesjonalnej obsługi Twoich klientów – przeprowadzę szkolenie dla Ciebie lub Twojego zespołu, dzięki któremu klienci pokochają Ciebie i Twój personel, i będą chcieli korzystać z Twoich usług.

Nauczę Cię jak docierać do klientów, jak utrzymać z nimi kontakt, jak prowadzić profil na facebooku i jak tworzyć oferty, które będą się świetnie sprzedawać.

Opracujemy strategię marketingową Twojej usługi turystycznej, która będzie zgodna z Twoimi wartościami, założeniami i celami.
Wiem, że to trudny czas dla wszystkich z branży turystycznej  i nie tylko, ale wiem również, że jest wiele rozwiązań i nowych możliwości.

Skorzystaj z tego czasu, który masz teraz, zacznij działać, żeby być gotowym kiedy całkiem otworzy się turystyka.

Współpracuję z wieloma specjalistami, którzy profesjonalnie zadbają o wizerunek Twojej firmy. Możemy dla Ciebie wykonać sesję fotograficzną, stworzyć stronę internetową, opracować strategię marketingową w mediach społecznościowych, napisać teksty na stronę www, zaprojektować grafikę i logo oraz wiele innych rzeczy, którymi Ty nie musisz (lub nie chcesz) zaprzątać sobie głowy. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy, a także pewność, że Ty i Twój biznes jest w dobrych rękach.

Zaczerpnij wiedzę z mojego doświadczenia i spożytkuj ją w swojej działalności. Zapraszam Cię do współpracy!